Kocanızın Sizi Aldattığını Anlamanın 10 Yolu | Kadınlar ve Moda

Kocanızın Sizi Aldattığını Anlamanın 10 Yolu

Kocanızın Sizi Aldattığını Anlamanın 10 Yolu

Eşinizin gayrimeşru bir ilişki yaşıyor olabileceğinden mi şüpheleniyorsunuz?

Düşünmek istemediğiniz bir şey olabilir, ancak şu kesinlikle doğrudur: iyi yalancı, kötü yalancı ve her tür yalancı türü var. Önemli olan yalancının yalan söylediğini farkedebilmektir.

Aldatan bir kocayı farketmeye gelince, eğer kocanız aldatma konusunda çok tecrübeliyse ve sadakatsiz olduğuna inanmak için başka sebepleriniz olsa bile, kocanızın sizi aldattığına dair işaretlerin bulunması neredeyse imkansız olabilir.

Kocanız yalanda ve aldatmada iyi değilse, neler olduğunu öğrenmek daha kolay olacaktır. Kocanızın aldattığına dair şüphelerinizi en azından kısmen teyit etmek için güvenebileceğimiz belli belirsiz işaretler var.

Romantik bir ilişknin aldatmaya dönüştüğünü kabul etmek zor, ancak yüzleşilmesi gereken bir şey. İşte kocanızın sizi aldatıp aldatmadığını anlamanın 10 yolu;

1. Seks Sıklığınızda Bir Değişiklik Vardır

Kocanız ve siz aktif bir cinsel yaşamınız varsa ve onun libido davranışları hakkında iyi bir fikre sahipseniz, herhangi bir değişikliği fark edeceksiniz. Eğer sizi aldatıyorsa, evinizdeki cinsel yaşamınızdaki azalma bir ipucudur.

2. Daha Çok Egzersiz Yapmaya Başlar

Eğer eskiden yapmadığı gibi erkenden egzersiz ya da koşu yapmaya başlarsa veya aniden vejetaryen olup sağlıklı yiyecekler yemeye karar verirse ya da siz kafasını yıllarca dırdır edip yediğiniz halde bir anda chech-up yapmaya karar verirse, ortada şüphelenmek için bir sebep vardır. Belki sadece yaşlandığını farketmiştir ya da başka birşey vardır. Eğer yaşlanıyorsa ve bu belirtileri hissediyorsa, ona yardım edebilirsiniz. İllaki bu belirtileri gösterenler aldatacak diye birşey de yok.

3. Dış Görünüşünü Değiştirir

Aniden, vücudunun görünüşü hakkında endişelenmesi, aldatmasının olası bir işaretidir. Bu sadece sağlıklı olmaya çalışmakla da olabilir ancak görünüşte değişen başka şeyler de varsa şüphelenmek için nedenleriniz vardır: mücevherat, dövmeler, yüz germe vb.

Aynı düşünce, dolabı için de geçerlidir. Kundura ayakkabı ve pantolon giyerken neden birden converse ayakkabı ve uzun şort giymeye başladığını sorabilirsiniz. İnsanlar bazen masum ve daha iyi olabilmek için değişebilir ama belki de başka bir şey vardır.

4. Tuhaf Telefon Çağrıları Almaya Başlar

Herkesin cebinde bir telefon olduğu bu günlerde sabit hatlar gittikçe güncelliğini yitiriyor, ancak garip çağrılara dikkat edilmeli. Ve elbette beraberindeki davranışlara da dikkat edin. Eğer kocanızın cep telefonu çalar ve hemen tuvalete giderse, telefonundaki aramaları daha sonradan kontrol edin. Açıkçası, geç saatlerde daha önce hiç olmadığı gelen çağrılar, bir aldatma olabileceğinin kesin ipuçlarıdır.

5. Yeni Alışkanlıklar Kazanmıştır

Kocanız normalde eve gelip akşam yemeğine oturuyorsa ve yatmadan önce TV izliyorsa, bu normal davranışı temel alınır. Ancak birdenbire, akşam yemeğinden sonra sigara içmek için dışarı çıkmak, ihtiyacı olan bir şeyi almak için ya da tuhaf saatlerde dışarı çıkıyorsa ortada birşey var demektir.

Bunlar alışkanlıklardaki diğer değişiklikler gibi bir şeylerin yanlış olduğunun işaretidir. Sonuçta, hepimiz türlü alışkanlıklara sahibiz ve alışkanlıklarda bir değişiklik, değişim için bir uyarıcı olduğuna dair bir işarettir.

6. İhtiyacı Olmayan Şeylere Para Harcar

10 yıldır 4 kapılı bir arabanız var, ama şimdi eşiniz üst model bir araba satın almak istiyor. Ya da bir motosiklet için uzun süredir saklı bir isteğini ifade ediyor. Ayrıca kocanızın yeni saat, takı ve diğer aksesuarlarına da dikkat edin; sizden başka birini etkilemeye çalışıyor olabilir.

7. Yeni Hobileri Ve İlgi Alanları Vardır

Birdenbire yeni ilgilere sahip olması, yeni spor, hobi veya boş vakit aktiviteleri yapması, şüpheli bir şey olduğuna veya sadece orta yaş krizinin işaretleri olabilir. Bunların tek başına yanlış bir yanı yoktur, ancak bir çılgınlığa işaret edebilir.

8. Yeni Bir Kelime Haznesine Sahiptir

Bazen birlikte vakit geçirdiğimiz insanların kullandığı kelimeleri ve ifadeleri kullanmaya başlıyoruz ve çoğunlukla farketmiyoruz. Çoğu zaman bu olguyu, farkında olmadan bir sürü yeni şey öğrenmekte olan çocuklarda fark ederiz. Eğer yeni kelimeler kullanmaya başlarsa ve ağzından garip ifadeler çıkmaya başlarsa, kocanız yeni birine ilgi duymaya başlamış olabilir.

9. Çalışma Programında Bir Değişiklik Vardır

Kocanızın çalışma programını ve alışkanlıklarını, hazır olmasını istediği gibi biliyorsunuzdur. Çalışma programında ani bir değişiklik tamamen normal olabilir, ancak başka sebepler de olabilir. Karısı olarak, kontrol etmeniz ve bir şeylerin gerçekten sadece değiştiğini doğrulamanız yeterlidir. Ama bunun tam tersini bulursanız fazla şaşırmayın.

10. Pantolon Cebinde Bir Şeyler Bırakır

Burada herhangi bir giyim eşyasındaki ruj izi hakkında konuşuyoruz, ama hepsi bu kadar değil. Erkekler, ceplerinde birşeyler unutmakla meşhurdur; tüm bir hikayeyi gözlerinizin önüne serecek şeyler. Karalanmış kağıtlar, arkasında telefon numaraları yazılı kartvizitler veya bunlardan herhangi biri, gizli bir ilişkinin habercisi olabilir.

Social Media Share:
You may be of interest

YOU MAY ALSO BE INTERESTED IN

TOGETHER FOR A LOOK

Can you share with us your comment?

  • MOST READ
  • NEW
  • COMMENT