• TARİH: 30.09.2020
Kaynak Saçlar Nasıl Doğal Gösterilir?

Kaynak Saçlar Nasıl Doğal Gösterilir?

Kaynak saçlar, takma kirpik ve microblading kaşlar ile birlikte en iyi korunan sırlardır. Ancak normal görünüşünüz ile kaynak saçlarınızın doğal görünmesini istersiniz. Kaynak saçlar, görünümünüzü zenginleştirmeli ve en iyi korunan sır olmalıdır. Doğru kaynak saç ile kimse, saçlarınıza dokunsa bile, kaynak saç kullandığınızı bilmeyecektir. Kaynak saçın can alıcı noktası budur, onları hissettirin ve doğal görünün. Peki nasıl kaynak saçları […]

Kaynak saçlar, takma kirpik ve microblading kaşlar ile birlikte en iyi korunan sırlardır. Ancak normal görünüşünüz ile kaynak saçlarınızın doğal görünmesini istersiniz. Kaynak saçlar, görünümünüzü zenginleştirmeli ve en iyi korunan sır olmalıdır. Doğru kaynak saç ile kimse, saçlarınıza dokunsa bile, kaynak saç kullandığınızı bilmeyecektir. Kaynak saçın can alıcı noktası budur, onları hissettirin ve doğal görünün. Peki nasıl kaynak saçları doğal yapabilirsiniz?

Kaynak saçları gerçek gibi görünmeyen birini gördük ve doğal görünmeyen saç uzatmalarını asla beğenmedik! Kaynak saçlarınızın gerçek ve doğal görüneceğini garantilemek için bu 5 ipucunu kullanın! Bu adımları izlediğiniz sürece, biri saç uzantılarınızı farkedecek olursa bile endişelenmenize asla gerek olmayacaktır çünkü saçlarınızın çok gerçekçi duracaktır. Bu 5 önemli adımı izleyin.

Kaynak Saçlar Nasıl Doğal Gösterilir?

1. Saç Uzantılarınız Yeteri Kadar Olmalı

Kendi saç yoğunluğunuzla uyuşacak kadar saç uzantılarınız olduğundan emin olmalısınız. Yani, kalın saçlarınız varsa, sahip olduğunuz saçların hepsine uyması için bir sürü uzantıya ihtiyaç duyacaksınız demektir. Daha ince saçlarınız varsa, daha az kaynak saça ihtiyacınız olacaktır. Kısa saçlarınız varsa, aynı zamanda bir sürü uzantıya da ihtiyacınız olacaktır. Kısa katmanlarınızı örtmek için çok katmana ihtiyacınız var. Kaynak saç yaptıran insanlarda ortaya çıkan ilk aksilik, yeterince kaynak saça sahip olmamalarıdır. Kaynak saçlarınızın gerçek görünmesini istiyorsanız bu çok önemlidir! Yeterli saçınız olduğundan emin olun ve böylece saçlarınızın doğal göründüğünden emin olursunuz. Yeterli saçınız olduğunda gerçekten doğal görüneceksiniz.

2. Doğru Kaynak Saç Türünü Kullanın

Aşırı ince veya ince saçlarınız varsa, geleneksel kaynak saçlar muhtemelen sizin için en iyisi olmayacaktır. Çünkü geleneksel kaynak saçlar çok iri olacaklar, ağırlık yapacaklar ve muhtemelen iyi görünmeyecekler. Bununla birlikte, ince saçlarınız varsa ve yarı kalıcı kaynak saçlar istiyorsanız, mikro bantlar sizin için en iyisi olacaktır. Doğru kaynak saçlara sahip olmak, saçlarınızla kaynak saçları karıştırmak ve doğal görünmek için en iyisidir.

3. Renk Uyumunu Sağlayın

Genellikle kaynak saçlar, saç renginizden 2-3 ton daha koyu veya daha açık olabilir ve uzantılar, doğal saçınızla karışıp doğal görünür. Bununla birlikte, saçınızın eşsiz bir rengi varsa veya internetten kaynak saç satın alıyorsanız, saçınızla uyum sağlayacak kaynak saçı satın almalısınız. Kaynak saçları, saç kökleriyle değil saç uçlarıyla uyumlu hale getirmelisiniz. Çoğu insan, mükemmel renk karışımı için 1 ve 3 arasında renk kullanır. Kaynak saçların gerçek görünmesini istiyorsanız ve internetten saç satın alıyorsanız daima satın almadan önce ücretsiz bir renk uyumu testi yapın. Kaynak saçı kullanırken doğru renklere sahip olmanız gerekir. Ayrıca şunu unutmayın; Hiçbir saç uzatma şirketinin sahip olmadığı olağanüstü bir saç renginiz varsa, en hafif sarışın rengi olan color #60’ı satın alıp da kendi saçınıza uydurmanız sizin için her zaman en iyisidir. Benzersiz bir renge sahipseniz, kaynak saçınızın gerçek görünmesi için en iyi yol budur. Kaynak saçlarınızı boyamak çok kolaydır, rengin kalıcı olmasını sağlamak için sadece rengi koruyucu ve güvenli bir şampuan kullanın.

4. Çeşitli Uzunluktaki Farklı Kaynak Saçları Kullanın

İnce, omuz uzunluğunda saça sahip olanlar, kaynak saç kullanmaktan uzak duran ve en az çaba harcayarak doğal görünen kişilerdir. Neden? Çünkü saçları için sadece bir uzunlukta kaynak saça ihtiyaç duyarlar. Bununla birlikte, katmanlarınız varsa veya uzun saçlıysanız, iki farklı saç uzunluğuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Uzun saç görünümü vermek için biri uzun, katmanlarınızla karışması için biri kısa olan, 2 farklı kaynak saç kullanmalısınız. İki farklı uzunluk kullanmak, kaynak saçlarınızı gerçek gösterecek ve kendi doğal katmanlarınızla uyumlu hale getirecek.

5. Kaliteli İnsan Saçı Kullanın

Kaynak saç kullanacaksanız, bu bir zorunluluktur! Ucuz veya sahte saç uzatmaları, ilk yıkamadan sonra saçın keçeleşmesine neden olur. Yüksek kaliteli saçlara yatırım yapın, bu size bir ton para tasarrufu sağlayacaktır. Nasıl mı? Kaynak saçlarınızı sık sık değiştirmek zorunda kalmazsınız, çünkü bu saçlar gerçek saçlar gibi yıkanabilen insan saçlarıdır. Kaynak saçlarınızın gerçek gibi görünmesini istiyorsanız, piyasadaki en iyi gerçek kaynak saçları bulmak zorundasınız. Yüksek kaliteli saçlara yatırım yapmak biraz daha pahalı olsa da, uzantılarınız gerçek gibi görünür ve birkaç yıkamadan sonra mat ya da kıvırcık olup olmayacaklarını düşünmek zorunda kalmazsınız! Uzantılarınızın gerçek görünmesini istiyorsanız, en iyi kalite kaynak saçları satın alın ve sorun çıkarmayacaklarından emin olun!

6. Profesyonel Bir Saç Stilistine Gidin

Bu, size verebileceğimiz en iyi tavsiyedir. Kaynak saçlarınızın gerçek ve doğal görünmesi için bir saç stilistine gidin. Tabii ki, kaynak saçları saçınıza kendiniz uygulamanız ne kadar doğru? Doğru olabilir belki, ancak saç stilistleri bu saç tellerini en iyi şekilde kesebilir ve saçınızla uyumlu hale getirebilir! Yüksek kaliteli bir kaynak saça yatırım yaparsanız, bu saç uzatmalarını kestirecek, renklendirip uygulayacak bir saç stilistine gitmelisiniz. Saç stilistleri, tüm yöntemlerini kullanarak, saçınızın %100 doğal görünmesi için çalışacaklardır!  Kaynak saçlar, genellikle kendi saçınıza uyumlu bir şekilde kesilmelidir. Kaynak saçı satın aldıktan sonra saç stilistinizi çağırın ve kaynak saçı uygulamasını ve kesmesini sağlayın. İsteyebileceğiniz son şey, kaynak saçı saçınızla uyumlu hale getirmemektedir.

Kaynak saçların doğal görünmesi çok kolaydır. Her zaman yeterli saça ve doğru renge sahip olmalı ve bir profesyonel tarafından kesilmeli ve saçınıza uygulanmalıdır! Bir kez yüksek kaliteli bir kaynak saç edindiğinizde, bu saçları bir yıldan fazla kullanabilecek ve bir yıldan fazla bir süre kaynak saç satın almanız gerekmeyecektir. Ayrıca bu süre zarfında saçlarınız doğal görünecektir!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2018-02-20 13:59:38
2018-02-09 07:59:17
ankara evden eve nakliyat | Rolex Saat | Eta Saat | Replika Saat | Gülüş Estetiği | Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Kırşehir Evden Eve Nakliyat | Yalova Evden Eve Nakliyat | xiaomi airdots pro