Uzun Saçlar İçin 5 Dağınık Kabarık Saç Modeli | Kadınlar ve Moda

Uzun Saçlar İçin 5 Dağınık Kabarık Saç Modeli

Uzun Saçlar İçin 5 Dağınık Kabarık Saç Modeli

Dağınık kabarık saç modellerine takıntılısınız, fakat uzun buklelerinizle nasıl bir saç modeli yapacağınızdan emin değil misiniz? Ve bir çözüm mü arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz! Size yardımcı olmak için uzun saç için on kolay dağınık kabarık saç modelini bulduk! İster narin bir örgü, ister harika bir topuz olsun, mükemmel uzun saçlarınızı şık bir halde bulmak üzeresiniz!

Sanatsal açıdan karmaşık görünme sırrını öğrenmek için okumaya devam edin!

Uzun Saçlar İçin 5 Dağınık Kabarık Saç Modeli:

1. Yarım Kabarık Saç Modeli:

angelina jolie

Yarım aşağı yarım yukarı saç modelleri hızlı bir şekilde yapılabilir ve gün boyu veya düğün için aynı derecede idealdir. Hacimli saçlar için, Tomb Raider'in aktrisi Angelina Jolie'nin yaptığı gibi hacim arttırıcı ürünler ve ekstra etki için bir fön fırçası kullanabilirsiniz . Biz, Angeline Jolie'nin dalgalı ve hacim dolu saç modeli sürprizlerine bayılıyoruz.

2. Tamamlanmamış Kabarık Saç Modeli:

Leighton Meester

Leighton Meester rahatça örülmüş haliyle uzun, tatlı bukleleriyle çarpıcı bir şekilde görünüyor. Bükülmüş ve bir tarafa sabitlenmiş dağınık ve parlak saçlarıyla gösteriş yapıyor ve yüzünü çevreleyen narin, rüzgarda uçuşan saçlarına bayılıyoruz. Leighton'un saçlarını baştan aşağıya kendinizde uygulayın ve daha sonra saçınızın "kabarıklıklarını" nı bir saç tokasıyla sabitleyin. Çok kolay!

3. Sütçü Kız Kabarık Saç Modeli

sütçü kız kabarık saç modeli

Aktris Jennifer Lawrence, sütçü kız saç modeliyle mükemmelliğin bir tablosudur. Çok abartılı bu saç modelinin "tamamlanmamış" görünümünü seviyoruz. Bu saç modeini kopya halinde kendi üzerinizde uygulamak için, saçları arkaya doğru eşit olarak bölün ve her parçayı ayrı ayrı örgü yapın. İki parçayı kulak üstünden ileriye doğru ve kafanızın üzerinden çekin ve bir halka oluşturmak için sabitleyin. Az miktarda saç spreyi kullanın.

4. Karışık Dağınık Topuz Modeli:

karışık dağınık topuz modeli

Her zaman Julianne Hough'ın şık ve sofistike görünümünü konuşuyoruz. Topuz, bir gece dışarıda yemek yemek için mükemmel bir saç modelidir, çünkü basit ve gösterişlidir. Topuz yapımına başlamak için saçlarınızı düzeltin, saç örgülerinizi yüksek bir at kuyruğu haline getirin ve saç lastiği ile sabitleyin. Bu şık modeli oluştururken hedef zaten mükemmel olmak değildir.

5. Saç Bandı İle Düzensiz Kabarık Saç Modeli:

Saç Bandı İle Düzensiz Kabarık Saç Modeli

Charlize Theron, şekillendirilmemiş, narin, oldukça romantik bu kabarık saç modeli ile zahmetsizce güzel görünüyor. Oyuncu, görünüşünü nemli cildi ve hafif makyajı ile taze ve basit tutuyor. Ekstra etki için göz kamaştıran güzel ve kadınsı bir saç bandı kullanıyor.

Social Media Share:
You may be of interest

YOU MAY ALSO BE INTERESTED IN

TOGETHER FOR A LOOK

Can you share with us your comment?

  • MOST READ
  • NEW
  • COMMENT