• TARİH: 30.09.2020
Audemars Piguet Saat Fiyatları

Audemars Piguet Saat Fiyatları

  Saat denilince tüm dünyada tanınan İsviçreli AP saat herkesin gözdesidir. İsviçre merkezli olarak üretimi devam eden bu saat modelleri dünyanın en prestijli saatlerindendir. İşte bu yüzden fiyatlarının da diğer saat markalarına nazaran pahalı olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Ancak yine değişik zevk ve bütçeler için pek çok farklı saat modeli mevcuttur. Spor Saat Fiyatları Markanın ilk […]

 

Saat denilince tüm dünyada tanınan İsviçreli AP saat herkesin gözdesidir. İsviçre merkezli olarak üretimi devam eden bu saat modelleri dünyanın en prestijli saatlerindendir. İşte bu yüzden fiyatlarının da diğer saat markalarına nazaran pahalı olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Ancak yine değişik zevk ve bütçeler için pek çok farklı saat modeli mevcuttur.

Spor Saat Fiyatları

Markanın ilk spor saati denilen Royal Oak maalesef oldukça fahiş fiyatlara alıcı bulmaktadır. 1970’lerde üretilen saat artık meraklıları tarafından aranan bir saattir. Bu yüzden ikinci el piyasası mevcuttur. Yüz binlerle ifade edilen saat fiyatları bir milyonu da geçebilmektedir. Bu model marka için bir dönem noktası ve türünün ilk örneği olduğundan oldukça pahalıdır. Markaya ait yen, üretimi yapılan saatler daha makul fiyatlarla tüketiciye ulaşmaktadır.

Repigosaat modellerinin manuel altın vintage saat örnekleri çok sayıda olduğundan fiyatları daha makuldür. İkinci el saatler 2 bin eurodan başlayan fiyatlarla alıcı bulabilmekte. Eğer bu modellerin yeni modelleri ve sıfır ürünlerine sahip olmak istiyorsanız 9 bin eurodan başlayan fiyatlarla karşılaşacaksınız. Bu fiyatlar saatin quartz ya da mekanik olmasına göre de farklılık gösterecektir. Mekanik saatlerin fiyatı bir tık daha pahalı olacaktır. Erkek ve kadın saat modelleri arasında fiyat olarak pek farklılık yoktur. Saat fiyatlarını belirleyen en önemli etken özellikleridir.

Dress Watch Modeli Fiyatlar

İsviçre merkezli markayı oldukça tanınır kılan modellerden biri de dress watch olarak adlandırılmaktadır. AP saat Jules Audemars serisinde bulunan klasik dress watch saatler halen yoğun ilgi görmektedir. İkinci el saatleri 5 bin eurodan başlayan fiyatlarla alabilirken, özelliklerin artması ile fiyatlar da katlanacaktır.

Saatlerde iki ya da üç ibreli olması, sonsuz takvime sahip olması, dakika tekrarlama özelliği olması ya da akustik işlevinin olması gibi özellikler mevcut olabilir. İşte bu özellikler saate eklendikçe fiyatlar artacaktır. Tüm özelliklerin bir arada olacağı bir saati 600 bin euro gibi oldukça fahiş fiyatlardan satın alabilirsiniz. Ancak bu fiyatlar meraklıları için pahalı sayılmamaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2018-02-20 13:59:38
2018-02-09 07:59:17
ankara evden eve nakliyat | Rolex Saat | Eta Saat | Replika Saat | Gülüş Estetiği | Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Kırşehir Evden Eve Nakliyat | Yalova Evden Eve Nakliyat | xiaomi airdots pro